Відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради. На порядок денний було винесено 39 питання.

В ході засідання виконавчого комітету, розглянули та погодили ряд важливих рішень, зокрема про:

• погодження звіту про виконання бюджету громади за січень-червень 2023 року
  • погодження змін до місцевих цільових Програм
  • погодження затвердження висновків комісії з визначення претендентів на нагородження згідно з програмою «Від творчої особистості до успішної громади»
  • затвердження правил поведінки на території закладу освіти «Солонянський ліцей»
  • надання одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб
  • погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності тощо.

Члени виконкому заслухали та погодили блок питань, які стосувались захисту прав дітей. Також заслухали звіт про роботу поліцейських офіцерів громади за І півріччя 2023 року.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згідно регламенту будуть оприлюднені на нашому офіційному веб-сайті.