28 червня в Центр активності громадян Солоне відбулась зустріч представників благодійної організації Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та активної молоді Солонянської громади, у тому числі ВПО.

Мета заходу – залучення молоді до діяльності Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді.

На заході розглянули важливі питання, а саме:

• аналіз поточної ситуації щодо ВПО та постраждалого населення Солонянської громади;
  • права людини. Міжнародні стандарти участі молоді в прийнятті рішень. Механізми участі;
  • визначення основних проблем молоді із числа ВПО та постраждалого населення внаслідок військових дій з боку рф;
  • вплив війни на молодь;
  • про діяльність Молодіжної ради Солонянської громади.

Розкрити потенціал учасників допомогла стратегічна сесія гри для молоді «Країна гідності».

«Країна Гідності» – це карткова гра молодіжного сектору Ради Європи, у якій гравців, як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років.

Присутні активно та жваво долучились до обговорення шляхів прийняття рішення про соціальну політику щодо просування соціальних прав через дії різного масштабу.

Щиро вдячні Tetyana Mamchych, Олені Дем’яненко та Аліні Стрілець за організацію зустрічі, підтримку діяльності Ради ВПО при Солонянській селищній раді та залученню молоді до діяльності Ради ВПО.