Сьогодні для 16 представників Солонянської громади стартував навчальний тренінг для тренерів з інформування «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами (EORE) та з підготовки до конфлікту й захисту», за стандартами, який провели фахівці Міжнародної організації Handicap International - Humanity & Inclusion для подальшого поширення інформації щодо безпечної поведінки у громаді.

Мета тренінгу - підготовка та зміцнення потенціалу представників нашої громади (освітян, соціальних працівників та інших осіб, що надають допомогу людям у кризових ситуаціях) для забезпечення розповсюдження повідомлень щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів спокійно і безпечно для себе та інших.

По завершенню навчання учасники отримають сертифікати для подальшої роботи з інформування населення нашої громади щодо мінної загрози.

Тема мінної безпеки надважлива, тому роз’яснювальна робота з мешканцями в пріоритеті.

Памʼятайте про власну безпеку, адже прості правила - рятують життя.