Із 9 березня по 12 травня пройшла загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації «Навчальна програма для керівників ЦНАП» від проєкту міжнародної технічної допомоги PROSTO. 24 керівники центрів надання адміністративних послуг в тандемі працювали над покращенням підходів надання адміністративних послуг для мешканців громад.

Учасники мали можливість обговорити цікаві ідеї, надихнутися на нові досягнення, обмінятися досвідом та налагодити взаємодію.

Керівник ЦНАП Солонянської селищної ради представив досвід нашої громади у наданні нової комплексної послуги для військових та членів їхніх родин «Я – Ветеран».

Головна мета проєкту «Я – Ветеран» – зробити процес отримання послуг, на які можуть розраховувати військовослужбовці і члени їхніх родин дієвим, оперативним та зрозумілим.

Спільно працюємо над покращенням якості надання адміністративних послуг для населення, зважаючи на нові виклики та потреби.