Сьогодні поціновувачі творчості Ліни Костенко зібрались у Микільській-на-Дніпрі бібліотеці, де відбувся захід «Хай буде легко дотиком пера».

Наша нація споконвіку славиться творчістю та вмінням римувати. А творчість Ліни Костенко захоплює та надихає багатьох. На заході читали вірші та відомі крилаті вислови письменниці. Спілкування про життя та творчість поетеси продовжили вже за філіжанкою чаю у форматі "Літературне кафе".

Нагадаємо, в Солонянській громаді розпочався бібліотечний флешмоб #Солонянщина_читає, мета якого популяризація читання української літератури.

Дякуємо усім, хто долучається та популяризує творчість українських митців! Вже завтра анонсуємо про нові зустрічі в бібліотеках нашої громади!