Шановні мешканці!

Інформує, що на території нашої громади відкривається локація Дніпровської районної організації Товариство Червоного Хреста України. На її базі працюватиме пункт видачі одягу, прокату технічних засобів реабілітації, буде здійснюватися реєстрація та видача гуманітарної допомоги для вразливих категорій населення та внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Солонянській громаді.

Також дані категорії населення зможуть брати участь в навчальних тренінгах з актуальних питань та отримати соціально-психологічну підтримку.

Вчора, 25 квітня 2023 року, відбулася робоча зустріч з головою Дніпровської районної організації Червоного Хреста України Наталією Борисовою. Під час зустрічі обговорили першочергові питання, що постають в процесі організації діяльності товариства на місцевому рівні.

Щиро радіємо та вдячні всім причетним за можливість разом допомагати тим, хто так цього потребує.

Все буде Україна!