Починаючи з 24 квітня 2023 року мешканці нашої Солонянської громади можуть скористатися соціальною послугою з перевезення, яка надається комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради.

Транспортні послуги надаються:

• особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, громадянам похилого віку та іншим маломобільним верствам населення, які не можуть пересуватися самостійно;
  • внутрішньо-переміщеним особам, особам/сім’ям, які перебувають у складних  життєвих обставинах, громадянам, які постраждали від стихійного лиха, катастрофи, збройного конфлікту.

Послуги з перевезення здійснюються до наступних організацій та установ:

• лікарні, лікувально-профілактичні, реабілітаційні установи, протезно-ортопедичні підприємства та заклади медико-соціальної експертизи;
  • органи соціального захисту населення, ЦНАП;
  •  банківські установи;
  • центри правової допомоги.

Як скористатися послугою?

Необхідно подати заявку до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради за телефоном: 0950002850, з  подальшим письмовим підтвердженням, або звернутися за адресою:  смт Солоне, вул. Гагаріна, 13.

ВАЖЛИВО! Заявки подаються за 2-3 дні до орієнтовної дати поїздки!

Необхідні документи:

• письмова заява;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • довідка МСЕК (для осіб з інвалідністю);
  •  довідка з медичної установи про стан здоров’я;
  • документ, що підтверджує статус особи (довідка ВПО тощо).

Під час надання соціальної послуги з перевезення особу можуть супроводжувати члени сім’ї, законний представник або соціальний робітник (для осіб які перебувають на обслуговуванні центру).

За надану транспортну послугу замовник послуги розписується в путівці, де вказано маршрут, кілометраж, дату (час) прибуття в обидві адреси, яку водій повертає відповідальній особі  центру.

Послуги з перевезення надаються безкоштовно!