Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради. На порядок денний було винесено 36 питань, що стосувались різних важливих сфер життєдіяльності нашої громади.

В ході засідання розглянули та погодили ряд важливих рішень. Зокрема, рішення про:

• погодження звіту виконання бюджету Солонянської громади за січень-березень 2023 року
  • внесення змін до ряду місцевих цільових Програм
  • оптимізацію організаційної структури та погодження Плану розвитку КНП «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги
  • створення Ради ВПО
  • надання одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб

Також члени виконкому заслухали та затвердили низку питань, які стосуються захисту інтересів та прав дітей.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згідно регламенту будуть оприлюднені на нашому офіційному веб-сайті.