Постановою Кабінету Міністрів України, затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-realizatsii-eksperymentalnoho-proe-a248

Під час реалізації  експериментального проєкту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» будуть безкоштовно надаватися такі соціальні послуги:

• надання притулку (тривалість послуги одній особі – не більш як шість місяців);
  • підтримане проживання;
  • догляд стаціонарний;
  • соціальна адаптація.

Оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

Звертаємо увагу, що участь в експериментальному  проєкті  можуть прийняти участь лише особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищено внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Солонянської селищної ради за тел. 0660203103