Знову пекучий біль охопив Солонянську громаду…

Із глибоким болем повідомляємо, що у боях з російськими окупантами поблизу Бахмута 26 січня 2023 року загинув наш земляк, житель села Любимівка – Руслан Миколайович Денисенко, 1990 року народження. Воїну було 32 роки… Руслан Миколайович був стрілець-санітар 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону, військової частини А 1302, старший солдат.

Вся громада низько схиляє голову перед світлою пам’яттю загиблого захисника Руслана Денисенка. У скорботі та молитві вшановуємо пам’ять вірного сина України. Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.

Денисенко Руслан Миколайович був стрілець-санітар 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини А1302, старший солдат.

Ми не забудемо ніколи! Ми ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю. Герої не вмирають!