Сьогодні відбулась приєма і дуже важлива подія для нашої громади.

З квітня 2022 року, протягом 11 місяців благодійний фонд Право на захист за підтримки "Бюро гуманітарної допомоги" реалізовував проєкт з психосоціальної допомоги мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам. По завершенню проєкту благодійники передають нашій громаді спеціально обладнаний автомобіль, який надалі буде використовуватись для надання послуг з транспортування мешканців громади та внутрішнього переміщених осіб!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» та голова Солонянської громади підписали Акт приймання-передачі спецавтотранспорту.

На заході були присутні вельмишановні гості, представники Благодійного фонду «Право на захист»:

  • керівник Дніпровського офісу благодійного фонду «Право на захист» Станіслав Абрамовов
  • координатор мобільних груп психосоціальної підтримки благодійного фонду «Право на захист» Геннадій Потеряйко
  • регіональний координатор польових команд у Дніпропетровському регіоні Благодійного фонду «Право на захист» Аліна Коренюк.

Слова подяки висловили внутрішньо переміщенні особи, які проживають в нашій громаді, а саме Наталія Дударчук, яка переїхала до нас із села Званівка, Бахмутьського району Донецької області.

Також вдячні й наші місцеві мешканці, які планують скористатися соціальною послугою – транспортування. Слова подяки висловила Алла Паламар.

Цей подарунок ми використаємо з користю, тим самим поліпшимо соціальне обслуговування та підвищимо рівень мобільності людей які цього потребують.

Слава Україні!