Війна змусила розпочати життя на новому місці, де ви ніяк не відчуєте себе як вдома? Запрошуємо пройти новий безплатний практичний курс з адаптації внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на Prometheus!

Тема внутрішніх переселенців вперше стала актуальною навесні 2014 року. З початку ж повномасштабного вторгнення кількість ВПО в Україні сягнула 4,8 мільйона осіб. Це люди, які в одну мить втратили все: дім, роботу, звичне оточення, друзів, соціальні зв’язки.

Курс «Як адаптуватися на новому місці? Курс психологічної реінтеграції ВПО‎» допоможе внутрішнім переселенцям отримати якісну психологічну підтримку під час реінтеграції до нового життя.

Онлайн-курс відповідає на найпоширеніші запитання внутрішньо переміщених осіб:

• як допомогти адаптуватися до ситуації собі, родині, партнеру, дітям та близьким людям;
  • що зробить нове місце перебування насправді «своїм»;
  • як знайти нову роботу;
  • як знизити внутрішню тривогу та наважитися на нове насичене життя;
  • на яку допомогу громади можна розраховувати.

Навчання буде корисним безпосередньо внутрішньо переміщеним особам та членам їхніх родин, а також представникам громадських об’єднань, волонтерських, державних та місцевих установ, що співпрацюють із ВПО.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ