В українській історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але їх неможливо забути... Голодомор – не історична давнина, а глибока рана, яка пронизує пам’ять його очевидців та сучасне покоління.

Сьогодні, 26 листопада, минають 90-ті роковини наймасштабнішого штучного голоду ХХ сторіччя – Голодомор 1932-1933 років.

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Ця війна знову супроводжується геноцидними практиками проти українців. росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю. Страшні події сьогодення показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

У Солоному сьогодні відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника жертв Голодомору. Присутні поклали квіти та колоски до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Також запрошуємо сьогодні о 16:00 приєднатися до Загальнонаціональної акції «Засвіти свічу пам’яті». У цей час поставте свічку у вікні. Хай вона світить, хай символізує вашу особисту скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів.

Вічна пам'ять невинно убієнним жертвам Голодомору – геноциду українського народу.