Аби подякувати та підтримати наших героїв, працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради, її установ та організацій, шкіл, дошкільних та позашкільних установ, медицини та культури перерахували свій одноденний заробіток на потреби та допомогу воїнам Збройних Сил України та військовослужбовців.

На придбання двох автомобілів та їх технічне обслуговування витратили 371 грн. грн Вже зовсім скоро автомобілі стануть в стрій до наших Збройних Сил. Віримо, що авто надійно прослужать нашим захисникам і їх оминатимуть ворожі кулі та снаряди

Щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. У час війни жителі нашої громади вкотре демонструють, що ми надійний тил. Спільними зусиллями ми переможемо ворога! Адже разом - ми сила!

Слава Україні! Переможемо!