Саме збереження психічного здоров’я підростаючого покоління надзвичайно важливе і актуальне завдання, що постало перед педагогами і психологами в наш час.

Психологи Центру психічного здоров’я НаУКМА Юлія Ларіна та Оксана Залеська під час онлайн-зустрічі презентували освітянам Солонянської громади книгу «Моя книжка про війну та терор в Україні» і відповіли на запитання як працювати з таким потужним інструментом.

Психологи інклюзивно-ресурсного центру Марина Мазур та Юлія Заброда провели інструктивно- навчальне заняття для педагогів, продемонстрували практичні вправи. Для налагодження контакту з дітьми та подальшої роботи з ними, вчителям були запропоновані психологічні техніки "Фантом" та "Монотипія". Метою яких є розкриття емоційного стану дітей та розуміння того, як ці емоції впливають на їх фізичне здоров'я та самопочуття.

Заклади освіти Солонянської громади отримали не тільки практичні рекомендації, а й друковані Книги для роботи з учнями у достатній кількості.