Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто у жорстокій російсько-українській війні віддав життя за свободу і незалежність своєї держави, за кожного з нас.

Сьогодні, 2 вересня, трьом сім’ям полеглих захисників України, які проживали на території Солонянської громади, вручили нагороди посмертно.

Шевченко Романа Олександровича нагороджено орденом Президента України «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Нагороду отримав його син.

Резніченка Олександра Володимировича нагороджено орденом Президента України «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Нагороду отримала його донька.

Ігнатова Даніїла Юрійовича нагороджено Медаллю Президента України «За військову службу Україні», а також нагрудним знаком Міністерства оборони України  «За зразкову службу» посмертно. Нагороди отримала його мати.

Щодня ми схиляємо голови, згадуючи ім’я кожного Героя. Твердо впевнені, що Україна знищить кожного російського окупанта.

Слава Україні!

Героям Слава!

Вічна честь і пам’ять полеглим захисникам.