Шановні суб’єкти підприємницької діяльності

Солонянської селищної ради!

Оперативно інформуємо, що Ви маєте змогу отримати гранти для бізнесу в рамках програми «єРобота».

єРобота – новий проєкт уряду України, в рамках якого українцям даватимуть гранти на відкриття бізнесу. Розмір грантової підтримки до 250 тисяч гривень. Грошова допомога на відкриття бізнесу від єРобота надаватиметься українцям на безоплатній основі.

Гранти для бізнесу зможуть отримати українці, які бажають запустити свій стартап та підготували для цього бізнес-план.

Взяти участь у грантовій програмі на відкриття бізнесу зможуть українці:

• що не працюють на інших підприємствах;
  • які мають бізнес.

Зацікавленні підприємства можуть долучитися до участі у наступних відкритих конкурсах:

1. Грант на власну справу в рамках програми «єРобота» (триває прийом заявок);

2. Грант на переробне підприємство в рамках програми «єРобота» (до 26 серпня 2022 року);

3. Грант на сад в рамках програми «єРобота» (триває прийом заявок);

4. Грант на теплицю в рамках програми «єРобота» (триває прийом заявок);

5. Гранти для бізнесу для жінок від мережі сільських жінок України (триває прийом заявок);

6. Програма бізнес – партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні (триває прийом заявок);

7. Програма надання фінансової допомоги для підтримки функціонування мікро – бізнесу та само зайнятості (триває прийом заявок);

8. Проєкт релокації малих та середніх підприємств (триває прийом заявок);

9. Програма надання фінансової допомоги для створення нових та збереження існуючих робочих місць через підтримку функціонування бізнесу в умовах війни (триває прийом заявок);

10. Гранти для бізнесу від Фонду Google For Startups Ukraine Support Fund(триває прийом заявок).

Подати заявку на грант для бізнесу можливо через сайт Дія або уповноважений банк. До заявки потрібно буде додати бізнес-план.

Усіх зацікавлених осіб, які виявлення бажання взяти участь у відкритих конкурсах прохання повідомити до відділу економічного розвитку, інвестицій та прогнозування Солонянської селищної ради.