Cімейний лікар Ольга Іванівна Богатиренко та лікар-гінеколог Неля Іванівна Шапошник відзначили свій професіональний ювілей – 50 років професійної діяльності в Солонянській лікарні

Дата: 05.08.2022 16:37

Цього тижня сімейний лікар Ольга Іванівна Богатиренко та лікар-гінеколог Неля Іванівна Шапошник відзначили свій професіональний ювілей – 50 років професійної діяльності в Солонянській лікарні.

Від імені усієї Солонянської громади вітаємо вас з професійний ювілеєм та бажає міцного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту, родинного затишку та мирного неба! Поважаємо і цінуємо вашу працю та дякуємо за професіоналізм!