Застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме українців і про хімічну та радіаційну небезпеки

Дата: 03.08.2022 14:36

Відтепер застосунок "Повітряна тривога" сповіщаттме також про хімічну та радіаційну небезпеку. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Завдяки за стосунку  користувачі отримують сповіщення про початок та завершення 5 типів тривог:

• повітряна тривога
  • артилерійський обстріл
  • вуличні бої
  • хімічна загроза
  • радіаційна небезпека.

Для кожного типу тривоги створені унікальні сповіщення. Окрім звукових сигналів, застосунок також надсилає текстові повідомлення з рекомендаціями дій, залежно від виду загрози.

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні оператори в обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Оновлення вже доступне для користувачів:

Бережіть себе та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Застосунок «Повітряна тривога» розроблений Ajax Systems разом з IT-компанією stfalcon.com та за підтримки Мінцифри.