4 серпня 2022 року у зв'язку із виникненням аварійної ситуації буде припинено газопостачання деяких будинків у Солоному по вулиці Соборній

Дата: 03.08.2022 11:59

До уваги мешканців Солоного!

4 серпня 2022 року у зв’язку із виникненням аварійної ситуації, а саме заміна засувки на газопроводі низького тиску, буде припинено газопостачання в смт Солоне по вулиці Соборна за номерами будинків: 67, кв. 1, 67/2а, 67/3а, 67/а кв.4, 67/б, кв. 2,  67/б, кв. 3, 67/в, кв. 1, 58/в, 60, 60/а, керуючись «Правилами безпеки систем газопостачання та вимогами «Плану локацій та ліквідацій аварійних ситуацій і аварій».

Роботи з пуску газу абонентам відбудуться 4 серпня 2022 року за умови дотримання ними вимог ПБСГ р. ІІІ

п.3.2 Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до чинного законодавства України

та п. 3.3 Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами, наявності акту балансової належності (Кодекс розподільних систем України р. ІІІ п.5), акту перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів (ПБСГ р. V п.6, п.п. 6.1, п.п. 6.8) та укладеного договору на технічне обслуговування.