Фото без описуСьогодні, 21 липня, під головування селищного голови Михайла Копейко відбулось чергове засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

Згідно плану роботи члени виконкому заслухали та обговорили 13 проєктів рішень, зокрема:

• про погодження звіту виконання бюджету громади за 6 місяців 2022 року;
  • про внесення змін до бюджету Солонянської громади на 2022 рік
  • про внесення змін до Місцевих цільових програм;
  • про надання одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб;
  • про створення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті;
  • про адресу нерухомого майна.

Також члени виконкому затвердили питання про надання дитині статусу дитини-сироти та статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Всі питання порядку денного були ретельно опрацьовані та по кожному з них прийняті відповідні рішення. Із питаннями порядку денного можна ознайомитись тут

Працюємо далі. Разом до перемоги!