Для учнів 1-10 класів працюватиме "Літня школа 2022"

Дата: 23.06.2022 10:03

Для учнів 1-10 класу, в яких не було можливості повноцінно навчатися з березня 2022 року, онлайн-школа «SchoolToGo» організовує безкоштовний проєкт – «Літня школа 2022».

Протягом двох місяців навчання (липень-серпень) діти зможуть надолужити українську шкільну програму за період від березня до кінця навчального семестру.

«Літня школа» буде корисною для:

учнів 1-10 класу, які не мали повноцінного вивчення всіх шкільних предметів за українською шкільною програмою у березні-травні;

учнів 1-10 класу, яким потрібне повторення, узагальнення та систематизація знань, засвоєних за час навчання у березні-травні.

Навчальний процес відбувається на інтерактивній платформі «Teemea», яка дає можливість доступу до матеріалів уроків та одночасно бути на відеозв’язку з учителем, переглядати наповнення занять та перевіряти знання. Для слухачів школи не потрібні жодні конспекти, підручники чи додаткові бази – все це надає Teemea.

Щоб приєднатись до навчання в SchoolToGo – реєструйтесь на сайті https://schooltogo.online/

Школа з собою