Сьогодні понад 500 великих продуктових наборів від організації World Central Kitchen роздано внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у нашій громади.

Щиро дякуємо нашим друзям Міжнародній благодійній організації World Central Kitchen, яка надає допомогу тим українцям, що її потребують! Вдячні кожному, хто долучився до цієї важливої справи – усім хто допомагав розвантажувати, хто реєстрував та координував процес! Разом – ми справді сила!

Також звертаємо увагу всіх переміщених осіб, які сьогодні не отримали продуктові набори! Ви можете отримати їх у відділі соціального захисту населення Солонянської селищної ради в понеділок 20 червня з 9:00 до 11:00 ранку.

Співпраця із організацією World Central Kitchen продовжується! Продуктовий вантаж для ВПО тепер громада буде отримувати систематично, отримання допомоги ймовірне і для інших категорій населення. Слідкуйте за нашими анонсами.

Разом до перемоги!