Сьогодні Україні допомагає весь світ, ось і Солонянська громада отримала  гуманітарну допомогу від Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця». Волонтери медико-логістичного центру Серце до серця в стислі терміни надіслали такі вкрай необхідні для воїнів Збройних Сил України знеболювальні ліки, антибіотики, перев‘язувальні матеріали, засоби особистої гігієни, які вже сьогодні прямують до тих, хто боронить нашу Батьківщину.

Серед гуманітарної допомоги крім ліків знайшлося місце як продуктам харчування, так і смаколикам для малечі із сімей, які вимушені були залишити свої домівки і отримали прихисток та підтримку у нашій громаді.

Висловлюємо слова щирої вдячності команді Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та особисто Марії Рущак, обласному представнику в Закарпатській області, і координаторам програми U-LEAD з Європою за надану допомогу. Надаючи підтримку, в цей нелегкий для усіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь які негаразди.

Разом ми сила, яку не здолати! Все буде Україна!!!