Весна – це час очищення. Ми влаштовуємо весняні толоки, бо точно впевнені в українському завтра на власній вільній від рашистських окупантів землі.

Силами працівників виконавчого комітету Солонянської селищної ради вдалося навести лад на досить великій території. Заходи по благоустрою в Солонянській громаді лише набирають обертів. Активно прибирають узбіччя доріг від сміття та розчищають зарослі обабіч доріг. До чепурного флешмобу долучаються старостинські округи.

Прохаємо усіх мешканців громади прибрати біля своїх садиб та прилеглих територій, підтримувати чистоту та порядок, не створювати хаотичні сміттєзвалища, а сміття відносити до спеціально відведених місць.

Навіть у такий важкий час війни з російським агрессором, прибраний та чистий край – це, насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ньому.

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису