Нарешті визначено переможця Громадського бюджету в Солонянській громаді

Враховуючи суспільну значимість та високу активність громадян у голосуванні прийнято рішення визначити переможцем Громадського бюджету:

  • у категорії «Благоустрій» проєкт «Ремонт дерев’яного містка, який сполучає дві частини села Письмечеве» - автор Пілецький Анатолій Анатолійович;
  • у категорії «Освіта» - проєкт «Тріумф» (спортивний майданчик з вуличними тренажерами для дітей та дорослих) - автор Горова Юлія Олександрівна.

На реалізацію цих двох громадських ініціатив вже у цьому році буде спрямовано майже 245 тис. грн. з місцевого бюджету.

Реалізувати ще дві проєктів ідеї, подані на конкурс Громадського бюджету – створення молодіжного простору та освітнього хабу, запропонували шляхом створення Центру активності громадян як мультифункціонального простору для різних цільових аудиторій, різних потреб та різного змістовного наповнення. А спільним буде те, що це буде відкритий публічний простір, де жителі нашої громади зможуть самостійно організовувати важливі для них заходи.

Дякуємо усім за активність, небайдужість і готовність витрачати власні зусилля та час на те, щоб у нашій громаді ставало жити з кожним роком все краще!

Готуйте свої ідеї вже сьогодні та слідкуйте за оголошенням про початок подання проєктів на наступний 2023 році!