Сьогодні, 25 січня 2022 року, в Солонянській селищній раді завершилися засідання постійних комісій в рамках підготовки до 18 сесії.

Над своїми проєктами рішень та порядком денним працювали члени 2 постійних комісій: з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій та постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього середовища.

Коротко про головне - погодили наступні профільні питання:

• про передачу комунального майна у власність Солонянської селищної ради;
  • затвердження умов та передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності;
  • взяття на облік безхозного майна;
  • визначення виконавця житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території громади;
  • про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій;
  • про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території громади тощо.

Засідання постійних комісій були конструктивним та продуктивним. Після ретельного обговорення члени комісій рекомендували профільні питання до розгляду на 18 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться в четвер, 27 січня 2022 року, о 10.00 в приміщенні Солонянського ліцею (вул. Шевченка, 33, смт Солоне).

Запрошуємо зацікавлених долучитися до перегляду онлайн трансляції заходу.