Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.01.2022 09:48

З метою захисту інтересів дітей нашої громади у Солонянській селищній раді працює комісія з питань захисту прав дитини.

Сьогодні, 14 січня 2022 року, відбулося чергове засідання зазначеної комісії. На порядок денний виносилось 2 питання, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей Солонянської селищної ради, а саме:

• про доцільність надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

За результатами роботи комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей. Відповідні рекомендації будуть підготовлені та надані виконавчому комітету Солонянської селищної ради для прийняття рішень на черговому засіданні виконавчого комітету.