В рамках проєкту «Матеріальна та психологічна підтримка вимушено переселених осіб в Дніпропетровській області», який реалізується благодійним фондом «Карітас Донецьк» за підтримки SlovakAid та Caritas Slovakia - Slovenská katolícka charita оголошується реєстрація на участь в проєкті для вимушено переселених осіб, які проживають в на території Солонянської, Сурсько-Литовської та Новоолександрівської громад Дніпровського району. Проєкт передбачає проходження одноденного психологічного тренінгу та отримання матеріальної допомоги у вигляді ваучерів магазину VARUS (1000 грн.) та аптечної мережі «Мед-сервіс» (1000 грн.) в січні 2022 року.

Для участі в проєкті необхідна ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ за телефоном з 10:00-16:00 год.:

+38 (096) 63-42-115 - соціальний працівник Віталій.

Вихідний – субота, неділя.

#КарітасДонецьк

Чекаємо Вас у січні 2022 року!