Вчора, 15 грудня 2021 року, в рамках підготовки до 16 сесії Солонянської селищної ради, продовжились засідання постійних комісій.

У першій половині дня над порядком денним працювала постійна комісія  з питань  соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів, яка розглянула питання:

• про бюджет громади на 2021 рік (зі змінами);
  • про бюджет Солонянської громади на 2022 рік;
  • про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Солонянської громади на 2022 рік.

У другій половині дня працювала постійна комісія з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю. Члени комісії детально розглянули наступні питання:

• про внесення змін до місцевої цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;
  • про затвердження Програми інформатизації;
  • про структуру та умови оплати праці працівників апарату та виконкому;
  • про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів.

Після ретельного обговорення члени комісій рекомендували профільні питання до розгляду на 16 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться в п’ятницю, 17 грудня 2021 року, о 10.00 в приміщенні Солонянського ліцею (вул. Шевченка, 33, смт Солоне).

Сьогодні свою роботу продовжать ще 2 постійні комісії. Кожен бажаючий зможе приєднатись до онлайн-трансляцій.