Сьогодні, 15 грудня 2021 року, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулося чергове засідання адміністративної комісії.

На засіданні було розглянуто 6 адміністративних протоколів та прийнято відповідні рішення. Зокрема:

• справа про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». За вчинене адміністративне правопорушення було накладено 3 адміністративні стягнення у вигляді штрафу. Загальна сума штрафів – 1 360,00 грн.
  • справа про адміністративне правопорушення за статтею 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил тримання котів і собак». Загальна сума штрафів – 680,00 грн.

Закликаємо вас бути відповідальними та свідомими та не порушувати правил правопорядку та благоустрою.