Сьогодні, 5 грудня, у Солоному відбувся Міжнародний «Марафон, який ніхто не хоче бігти». Символічно він був приурочений Міжнародному дню волонтера. Участь в Марафоні взяло понад 100 учасників – волонтерів та небайдужих мешканців нашої громади.

Мета Марафону – привернути увагу та ще раз нагадати міжнародній спільноті про російську агресію на сході України. Марафон засновано у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Саме від них наша Солонянська громада отримала естафету. На початку забігу волонтер, благодійник та депутат Солонянської селищної ради Юрій Сміюха звернувся до всіх присутніх та подякував за участь в Марафоні. Він ще раз наголосив на тому, якою важливою є наша увага та підтримка для воїнів, які захищають нашу країну.

Учасники Марафону пробігли центральною вулицею Солоного та поклали квіти до пам’ятного знаку учасників АТО. Селищний голова Михайло Копейко також подякував усім та кожному, хто прийняв участь у заході та вручив подяки селищного голови за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, мужність, небайдужість, патріотизм, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера

  • Нечерді Надії Василівні
  • Сусік Ніні Вікторівні
  • Панасенко Ірині Іванівні
  • Яцуку Роману Романовичу

Бронзовою медаллю лауреата Всеукраїнської премії «Гордість України» Всеукраїнського фонду «Вдячність, визнання, надія» була нагороджена Олеся Кузьменко – людина із щирим, добрим та відкритим серцем, волонтерка, благодійниця та мешканка Солонянської громади.

Також Михайло Копейко та Юрій Сміюха передали естафету участі в Марафоні представникам Томаківської громади.

Ще раз висловлюємо слова великої вдячності усім, хто прийняв участь в марафоні, усім, хто пам’ятає про російську агресію на сході нашої держави, усім, хто щиро переймається долею України та всіх її мешканців!

 «Марафон, який ніхто не хоче бігти» не обмежений у часі. Пробігти можна будь-яку дистанцію, будь-де, будь-коли – сьогодні, завтра чи за тиждень. Участь у марафоні безкоштовна, а ваша увага безцінна. Долучайся до марафону – підтримай Україну!

Слава Україні!

Героям Слава!

#marathonnoonewantstorun

#солонянська_тг #день_волонтера #марафон