Відбулось засідання XV сесії Солонянської селищної ради

Дата: 25.11.2021 15:01

Сьогодні, 25 листопада 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XV сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати, на розгляд було винесено 62 питання порядку денного. 60 рішень було прийнято.

Питання порядку денного попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради та були рекомендовані до винесення на розгляд сесії.

На початку засідання селищний голова привітав колектив газети «Вперед» (головний редактор Кулик Людмила Олександрівна) та вручив їм Подяку за багаторічну плідну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток патріотичного громадянського суспільства та з нагоди 90-річчя з дня заснування газети «Вперед».

Після вирішення дискусійних питань та затвердження проєктів рішень, селищний голова подякував депутатам та зазначив: «Сьогодні майже рік як ми з вами працюємо таким складом. Попереду ще 4 роки плідної праці. В першу чергу ми повинні розуміти, що ми спільно працюємо на благо Солонянської громади. Ми відповідаємо за цю територію і вболіваємо за її розвиток. Тому всі рішення є виваженими та доцільними».

Із протоколом поіменного голосування можна ознайомитись на сайті громади у розділі Останні оприлюднені документи. Відеотрансляції сесії також вже є на нашому сайті.