В листопаді на Дніпропетровщині стартував україно-німецький проєкт «Школа-Економіка». Він має на меті розширити діалог освітніх закладів з підприємствами і компаніями в містах і громадах. Вже 30 шкіл області стали учасницями цього проекту. Радіємо, що наша громада також долучилась до пілотного проєкту.

Проект реалізується за ініціативи Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини та підтримки Дніпропетровськоі обласної ради та наукового супроводу комунального закладу вищої освіти "Дніпровська академія неперервної освіти".

9 листопада на базі Солонянського ліцею відбулась робоча зустріч представників проєкту, керівництва громади, роботодавців, підприємців та освітян громади.  Від представників проєкту були присутні координатор Пан Циммерманн та експерт Пан Бон. Обговорили найближчі плани та етапи реалізації проєкту.

Будувати мережі співпраці між школою та роботодавцем непросто, але дуже важливо!