Дата: 24.11.2021 16:02

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме нежитлове приміщення на І поверсі І поверхової будівлі фельдшерського пункту загальною площею 16,3 кв.м. за адресою: с. Кам’яне, вул. Шевченко, буд. 71 А.

Детальна інформація щодо аукціону на право оренди нерухомого майна розміщено на електронному майданчику zakupki.prom ( ідентифікатор об’єкту RGL001-UA-20210608-18507; ідентифікатор аукціону LLE001-UA-20211124-80841).

Публічне посилання на аукціон https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/LLE001-UA-20211124-80841