Щороку 09 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди в актовій залі Солонянської селищної ради відбулось урочисте зібрання. Селищний голова Михайло Копейко привітав представників сфери культури з професійним святом та побажав їм сміливих ідей та проєктів. «Cьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Саме ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві» - зазначив селищний голова.

За високий професіоналізм, вагомі досягнення у праці, особистий внесок у розвиток культури Солонянської громади та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 13 працівників зазначеної сфери були нагороджені грамотами.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі. Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!