Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Фахівці цієї галузі відіграють  значну роль в системі соціального захисту населення, оскільки їх діяльність спрямована на захист вразливої частки громадян. Саме через їх серця  щоденно проходять потреби і турботи тисячі пенсіонерів, ветеранів війни та праці, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних та самотніх людей. Служіння обраній справі, почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять їм заслужену людську шану та повагу.

З цієї нагоди в актовій залі Солонянської селищної ради відбулося урочисте зібрання. Зі словами привітання звернувся селищний голова Михайло Копейко  та побажав міцного здоров’я, родинного затишку, здійснення всіх  задумів і мрій, щоб компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служило людям, а свято приносило усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.  Очільник громади  вручив Грамоти та Подяки за сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення  фахівцям соціальної сфери громади: заступнику селищного голови з   питань діяльності виконавчих органів  ради Володимиру Оберемку, фахівцям відділу соціального захисту та  служби у справах дітей, працівникам  КУ «Центр надання соціальних послуг» та КУ «Малий груповий будинок» .

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди прийдешнього  свята.  Бажаємо вам  натхнення та бадьорості духу, яка так необхідна для роботи. Нехай зусилля, які ви щодня вкладаєте, повертаються  вам сторицею.