З сумом повідомляємо, що відійшла у вічність колишня завідуюча  Надіївського закладу дошкільної освіти «Дюймовочка» Ніна Василівна Лійв...

 

Пам’ятаємо Ніну Василівну як людину, яка понад 30 років пропрацювала в дитячій установі. Вона була взірцем сумлінного ставлення до своїх обов’язків, високої працездатності, її цінували і поважали за небайдужість, організаційні здібності, принциповість і любов до людей. Ніна Василівна  була прикладом сумлінного ставлення до роботи, високої відповідальності та поважного відношення до оточуючих.

 

Щиро співчуваємо рідним та близьким Ніни Василівни. Нехай добрий, світлий спомин про неї  назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, вихованців, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

 

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!