Є ідея? Подавай свій проєкт.

Солонянська громада приєдналась до спільноти прогресивних громад, які використовують Громадський бюджет. Це означає, що тепер жителі можуть подавати свої проєкти зміни в громаді, а ті з них, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані селищною радою.

Від сьогодні і до 01 грудня триватиме подання проєктів Громадського бюджету на 2022 рік.

Кожен житель Солонянської громади може подати певну ідею, оформивши її у вигляді проєктної заявки, яку необхідно подати до відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій Солонянської селищної ради:

•  за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, 2 поверх
  • або надіславши її на електронну пошту radasolone@gmail.com вказавши в темі листа «Громадський бюджет на 2022 рік»

до 17:00 год. 30 листопада 2021 року.

Громадський бюджет – це процес взаємодії Солонянської селищної ради та громадськості, спрямований на залучення мешканців Солонянської селищної територіальної громади до розподілу частини бюджетних коштів через подання громадських проєктів розвитку та проведення відкритого голосування за них.

Пріоритетними напрямами реалізації проєктів є:

• проведення заходів енергоефективності та енергозбереження;
  • благоустрій території населених пунктів Солонянської територіальної громади із покращенням стану рекреаційних об’єктів, розширенням площ озеленення та дозвільно-відпочинкової зони (скверів, парків, спортивних та дитячих майданчиків тощо);
  • поліпшення екологічної ситуації на території громади та розвиток екологічного світогляду;
  • популяризація здорового способу життя та занять фізкультурою і спортом;
  • поліпшення якості соціального обслуговування, залучення до суспільного життя громадян з обмеженими можливостями;
  • впровадження інформаційних технологій у суспільне життя громади;
  • впровадження інноваційних проєктів позашкільного виховання;
  • розвиток освітніх, культурних та творчих ініціатив мешканців Солонянської селищної територіальної громади.

За рахунок коштів громадського бюджету фінансуються проєкти, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду.

Максимальна сума бюджету проєкту не повинна становити більше 150 тис. грн.

Детально:

Зробимо нашу громаду кращою!