Сьогодні, 26 жовтня 2021 року, в Солонянській селищній раді відбулося засідання останньої постійної комісії в рамках підготовки до пленарного засідання сесії Солонянської селищної ради. Над своїми проєктами рішень та порядком денним працювала постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього середовища. Під час засідання членами комісії були розглянуті питання:

• про затвердження проєктів відведення, змін цільового призначення, технічних документацій;
  • про надання дозволу на розроблення проєктів відведення та технічних документацій;
  • про розгляд клопотань;
  • про передачу у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території громади.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього впродовж майже 4 годин члени комісії розглянули 52 питання та прийняли відповідні висновки, рекомендації. Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду на 14 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться в четвер, 28 жовтня 2021 року, о 10.00 в приміщенні Солонянського ліцею (вул.Шевченка, 33, смт Солоне).

Запрошуємо зацікавлених долучитися до перегляду онлайн трансляції заходу.