Сьогодні, 26 жовтня, Солонянська громада відзначає День визволення Солоного та початок визволення населених пунктів громади від фашистських загарбників. 77 років минули з того часу, як над нашим краєм замайорів прапор визволення. Саме у цей день прийшов мир, за який, ціною власного життя, боролись наші визволителі.

Керівництво та мешканці громади прийшли до пам’ятного меморіалу в Солоному, щоб схилити голови та віддати шану визволителям нашого краю. Вшанували всіх визволителів, які подарували нам мирне небо тоді та тих воїнів, які сьогодні відстоюють незалежність нашої держави та захищають нас кожен день. Після хвилини мовчання присутні низько вклонилися пам’яті героїв та поклали квіти пам’ятної дошки учасників АТО.

Щоб вшанувати пам’ять загиблих учасників форсування Дніпра, селищний голова Михайло Копейко разом із делегацією від громади відвідали меморіальний комплекс у селі Військове.

Саме зараз, ми як ніколи відчуваємо ту тонку грань між миром і війною. Захисники України гідно продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи майбутнє країни вже в наш час. Ми повинні пам’ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона запорука нашої перемоги!

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!