Поки дітлахи відпочивають на канікулах, їх класні кімнати продовжують поповнюватися новими дидактичними матеріалами.

Для учнів початкових класів Солонянської громади закуплено комплекти наочно-дидактичних матеріалів. Все необхідне обладнання та матеріали школи отримали на умовах співфінансування громади та держави. На закупівлю дидактичних матеріалів всього використано 224 709 грн., з них – 48 850 грн. це кошти місцевого бюджету, решта - освітня субвенція. Для дітлахів придбали комплекти навчально-наочних засобів для навчання грамоти/письма (на магнітах), навчальні набори грошових знаків України, моделей механічних годинників, демонстраційних моделей геометричних тіл та фігур, терези з набором металевих важків, набори музичних інструментів, гербарії лікарських рослин, рослин природних зон України, шкільні компаси, термометри, килимки-конструктори з пазлів та багато іншого. Сподіваємось, що придбане обладнання сприятиме якісному освітньому процесу та допомагатиме учням краще засвоювати навчальний матеріал.