На території Сурсько-Михайлівської гімназії триває видалення сухих дерев

Дата: 12.10.2021 09:35

З метою запобігання аварійним ситуаціям через падіння сухих гілок чи дерев, у Сурсько-Михайлівській гімназії здійснюють їх санітарне обрізання та видалення. Зокрема, ліквідують старі насадження, які є аварійними адже досягли вікової межі та становлять загрозу для життя і здоров’я учнів та педагогічних працівників, можуть пошкодити транспортні засоби та лінії електропередач. Для виконання відповідних робіт залучена спеціальна техніка. Видалення сухих дерев – це не лише безпека перебування дітей на території школи. Також воно сприятиме вільному доступу сонячного світла до навчальних кабінетів.