Одним із пріоритетних напрямків діяльності громади є супровід дітей соціально-незахищених категорій, які є здобувачами освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Так сьогодні, 04 жовтня, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються в школах нашої громади, отримають нові спортивні костюми. Спортивні комплекти дуже зручні, красиві та якісні. А ще вони різні за кольором аби кожна дитина змогла отримати той, який найбільше сподобається. Спочатку діти роздивляться та приміряють костюми і тільки потім оберуть собі до смаку. Зауважимо, що в на придбання спортивної форми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з бюджету громади було виділено кошти в сумі  49 974,90 грн.

Щиро сподіваємось, що дане придбання принесе задоволення дітлахам та допоможе досягнути нових спортивних перемог!