24 серпня представники Солонянської селищної територіальної громади взяли участь в Святковому ярмарку присвяченому 30-ій річниці Незалежності України в м. Дніпро. Площа біля Дніпропетровської обласної адміністрації заповнилась виробами народних умільців. Майстри декоративно-ужиткового мистецтва Солонянщини також презентували свої цікавинки та провели майстер-класи:

1. Семенова Наталія Іванівна – вовняний живопис, Івченко Володимир Нікифорович – тиснення по металу (Живий музей Микити Коржа).

2. Шеремет Олена Володимирівна - Петриківський розпис.

3. Кошевич Олена Анатоліївна - живопис.

4. Заграбчук Наталія Федорівна - вишивка, бісероплетіння та лялька мотанка.

Дар’я Строменко запалила піснею про Україну. А презентували локацію нашої громади народний вокальний ансамбль «Наддніпряночка» Микільського–на–Дніпрі будинку культури та Тетяна Кужиль, завідувач Військового клубу, та подарували присутнім святковий настрій.

Супроводжували наші таланти директор КЗК «Музей історії» Наталія Данильченко та спеціаліст І категорії відділу культури, туризму, молоді та спорту Солонянської селищної ради Ярослав Пільховський.