Фото без описуСьогодні, у День незалежності України, відбувся велопробіг вулицями смт Солоне. З кожним роком цей чудовий спортивний захід набирає все більшої популярності.

Цьогоріч у патріотичній фізкультурній акції взяли участь майже 70 жителів громади різного віку. Доповнили атмосферу патріотичного велопробігу прапорці, якими прикрасили учасники свої велосипеди.

Святковий настрій, спортивний азарт– учасники велопробігу не стримували своїх емоцій. Велосипедисти їхали із двома зупинками за маршрутом: вул. Гагаріна, вул. Задернюка, вул. Строменка, вул. Соборна, вул. Шевченка. Першою зупинкою маршруту став пам`ятний Знак Герою України Сергію Нігояну та учасникам Операції Об`єднаних Сил України, де велосипедисти поклали квіти на знак вшанування пам'яті загиблих, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність. Друга зупинка - магазин "МРІЯ МАРКЕТ", на якій учасники велопробігу втамували спрагу та поласували солодощами.

Фінішували любителі спорту біля площі будинку культури, на якій для учасників велопробігу Центр культури, дозвілля та спорту організував святкову зустріч, а селищний голова Михайло КОПЕЙКО- частування морозивом. Велопробіг вдався на славу! Висловлюємо слова подяки активним учасникам заходу, адже здоровий дух є в здоровому тілі. Окремі слова вдячності поліцейським офіцерам громади, приватним підприємцям Зої Стасюк та ПП "Лиманська" за піклування про наших велосипедистів.