Фото без описуУ понеділок, 16 серпня 2021 року, службою у справах дітей спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг, інспектором ювенальної превенції та поліцейським офіцером громади здійснено рейд у с. Звонецький Хутір, в ході якого обстежено умови проживання 7 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинились в складних життєвих обставинах. Фахівці надали родинам рекомендації щодо покращення житло-побутових умов. Одній особі рекомендовано звернутись до лікаря нарколога для лікування алкогольної залежності.

17 серпня 2021 року здійснено перевірку 5 сімей в с. Привільне та с. Микільське, Привільнянського старостинського округу, в яких діти мають ризик потрапити в складні життєві умови. На 2 матерів складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків. 5 дітей будуть поставлені на облік до служби у справах дітей Солонянської селищної ради.