Служба у справах дітей інформує: двох малолітніх дітей вилучено із сім’ї в зв’язку із загрозою життю та здоров’ю дітей

Дата: 12.08.2021 14:59

Спеціалісти служби у справах дітей Солонянської селищної ради спільно з поліцейськими сектору реагування патрульної поліції та інспектором ювенальної превенції вилучили двох малолітніх дітей із сім’ї в зв’язку із загрозою життю та здоров’ю дітей. Наразі неповнолітні знаходяться у бабусі та дідуся.

Службою у справах дітей і надалі будуть вживатись всі необхідні заходи, в межах визначеної компетенції, щодо якнайкращого дотримання та захисту прав та інтересів дітей, формування у них здорового і соціально-позитивного способу життя.