Відбір регіональних координаторів конкурсу "Молодіжна столиця України-2023" офіційно розпочато!

Дата: 06.08.2021 10:05

Креативну, вмотивовану та проактивну молодь з усіх регіонів України запрошують стати частиною національного конкурсу "Молодіжна столиця України"!

Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому та регіональному рівнях.

На регіональних координаторів чекає:

• унікальний статус координатора національного конкурсу під егідою Міністерство молоді та спорту України;
  • тонни спілкування з цікавими особистостями у вашому регіоні;
  • фантастична можливість для налагодження контактів між владою та молоддю;
  • подарунки від організаторів конкурсу;
  • участь в ексклюзивному тренінгу для регіональних координаторів конкурсу... та багато всього іншого.

Для участі заповнюйте анкету за посиланням: https://forms.gle/HMmcsczpiLtFXtjc7

До 23.00.  9 серпня 2021 р. включно

Результати будуть відомі до 15 серпня 2021 р.

Більше інформації про конкурс: http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

Інстаграм: @youthcapitalofukraine

За додатковою інформацією звертайтесь за email: info@youthcapital.org.ua або за телефоном +380661347266

Конкурс організований Міністерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics, Національна молодіжна рада України / National Youth Council of Ukraine в партнерстві з Асоціація міст України та за підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine.