Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти

Дата: 04.08.2021 17:10

Сьогодні, 04 серпня 2021 року, в актовій залі Солонянської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти Солонянської селищної ради.

Згідно Положення про порядок проведення конкурсу, конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами відкритого конкурсу членами комісії, серед яких були представники Державної служби якості освіти Дніпропетровської області Ганна Вікторівна Манко та Маргарита Павлівна Яворенко, було визнано переможців на заміщення вакантних посад:

• директора ЗСО «Солонянська гімназія» - Світлану Олександрівну Лугову;
  • директора ЗСО «Аполлонівська гімназія» - Наталію Михайлівну Балаур;
  • директора КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню – Аллу Анатоліївну Котенко.

Також, згідно Положення про порядок проведення конкурсу велася відео-трансляція тож усі бажаючі можуть  переглянути її на сайті громади у розділі Події.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та зичимо їм плідної та творчої праці.